O nas

O nas

Na rynku działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza lecznica była pierwszą prywatną praktyką weterynaryjną w Warszawie. Drugą lecznicę otworzyliśmy w 1996 roku przy ul. Wileńskiej, która w marcu 2009 roku została przeniesiona na ul. Jagiellońską 5a. Nasz zespół tworzą absolwenci SGGW, łącznie suma naszego doświadczenia w medycynie weterynaryjnej to ponad 40 lat. Opublikowaliśmy ponad 25 publikacji naukowych z zakresu weterynarii i genetyki. Opracowaliśmy i do dnia dzisiejszego z powodzeniem stosujemy nasze autorskie metody leczenia chorób zakaźnych psów i kotów, które są nowatorskimi rozwiązaniami na naszym rynku.

 

dr n. weterynaryjnych Piotr Rybiński

W 1978 roku ukończył Wydział Weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 1978 do 1984 roku pracował w Instytucie Genetyki i Hodowli zwierząt w Państwowej Akademii Nauk w Jastrzębcu. Następnie kierował zespołem Toksykologii w Instytucie Farmaceutycznym w Warszawie. Jednocześnie w latach 1978-1989 przeprowadzał wizyty domowe. W 1984 roku doktoryzował się z immunogenetyki a w 1996 uzyskał specjalizację z diagnostyki laboratoryjnej. Jest autorem i współautorem 25 publikacji naukowych.

Specjalizuje się w leczeniu chorób wirusowych psów i kotów, chorób wewnętrznych oraz chirurgii.

 

lek. wet. Karol Rybiński

W 2010 roku ukończył Wydział Weterynarii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2010 roku wraz z ojcem prowadzi prywatną praktykę weterynaryjną w Warszawie.